Danışmanlık

ONLİNE  HUKUKİ DANIŞMANLIK 

Günümüzde, gelişen teknolojik yeniliklerin verdiği kolaylıklar sebebiyle her mesleki grup ve iş alanında olduğu gibi hukuki ilişkilerde yeni boyuta girmiştir. Sorunu olan kişiler bazı çekincelerinden dolayı yüz  yüze gelmeden Online olarak internet ortamından hukuksal sorularına çözüm arama ihtiyacı içinde olmuşlardır. Bu sebeple hukuk büromuz alanında uzman olduğu konularda online olarak sorularınızı yanıtlamaktadır. Bu konuda sormuş olduğunuz sorular sebebiyle kişisel bilgileriniz ve sorularınız gizli tutulacaktır. Bu hususlar neticesinde internet ortamında hukuki danışmanlık artık büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaç; kişinin avukat tanıdığı olmaması, mesafenin uzaklığı,Türkiye dışında olması ya da çekindiği için sorularını avukata, yüz yüze soramaması gibi nedenlerden kaynaklanmaktadır.

Avukatın, talep üzerine bilgi ve birikimini, profesyonel olarak görüşünü açıkladığı “danışmanlık hizmeti”nde, karşılığını ücret olarak yasa ve hakkaniyet gereği almaktadır. Bunun yüz yüze veya şu anda olduğu gibi internet ortamında olması arasında fark yoktur. Aynı şekilde hukuksal sorunla karşı karşıya kalan vatandaşın bu bilgiye ulaşması en doğal anayasal hakkıdır. Bu nedenle yeni bir hukuk hizmeti sunmaya karar verdik;

“online hukuki danışmanlık”

Vakıfbank TR 360001 5001 5800 73006 60547  numaralı İzzet PEKSOY hesabına 220 TL (İKİYÜZ YİRMİ TÜRK LİRASI) danışmanlık bedeli yatırmanız halinde [email protected]’a mail üzerinden ulaştıracağınız hukuksal sorunuzu cevaplayacağız.

Fatura bilgilerinizi İsim soyisim, adres ve TC Kimlik olarak numaranızı bildirmeniz halinde; adınıza serbest meslek makbuzu düzenlenecektir.